فهرست اخبار فهرست اخبار

دیدار مدیر شعب مازندران با نماینده ولی فقیه در استان

همزمام با سالروز تاسیس بانک مسکن مصطفی تقوی مدیر شعب مازندران با همراهی مسؤلین مدیریت با حجت الاسلام و المسلمین لائینی نماینده ولی فقیه در استان مازندران دیدار وگفت و گو کردند.

 نماینده ولی فقیه در استان ضمن تقدیر از زحمات و تلاشهای مجموعه خادمان بانک مسکن و آرزوی توفیقات بیشتر و با ابراز امیدواری از حمایتهای بانک مسکن از اقشار مختلف جامعه اظهار نمود : مطمئن هستم با این روحیه و دغدغه ای که در مدیریت بانک در استان می بینم مسلماً تدابیری در خصوص توزیع خدمات و تسهیلات به دهکهای متوسط و پایین جامعه اندیشیده میشود و دعای خیر و جانانه تازه خانه دار شده ها همراه  مجموعه بانک مسکن هست.

نماینده ولی فقیه به طرح مسائل اقتصـادی و اجتماعی حاکم بر استان پرداخت و با عبادت دانستن خدمت رسانی به مردم، بر لزوم ارائه خدمات به جامعه بویژه اقشار کم بضاعت تاکید کرد.

حجت الاسلام  و المسلمین لائینی نماینده ولی فقیه در استان مازندران خاطر نشان نمود:گاهی مقررات و ضوابط درپرداخت تسهیلات به افراد بی بضاعت  کمرنگ دیده می شودکه لازم است از ظرفیت قانونی حداکثر استفاده به نفع طبقات متوسط و ضعیف جامعه گردد.

مصطفی تقوی مدیر شعب مازندران ضمن ابراز خرسندی از این دیدار با ارائه گزارش اجمالی از عملکرد بانک مسکن در استان افزود:  بخاطر بانک محور بودن اقتصاد،بخش مسکن بخش مولد و لوکوموتیو اشتغال بوده  و باور داریم که هر وقت بخش مسکن سرزنده و بالنده باشد می تواند مانند یک موتور پیشرو همه بخش های اقتصادی کشور را تحت تاثیر قرار دهد و منشاء توسعه و تحول در سایر بخشها شود .

تقوی ادامه داد: بانک مسکن در استان  مازندران دارای 52 شعبه بوده که در امر خدمت‌رسانی به مردم فعالیت می‌نماید و ماموریت و رسالت اصلی بانک مسکن به‌عنوان یک بانک دولتی و تخصصی ، تامین مسکن اقشار متوسط و کم درآمد کشور است.

مدیر شعب مازندران با اشاره به پرداخت 11 هزار میلیارد ریال تسهیلات در سال جاری خاطر نشان کرد: بانک مسکن از لحاظ تعداد شعب و پرسنل رتبه هشتم و از لحاظ پرداخت تسهیلات رتبه دوم شبکه بانکی استان را داراست که این  حاصل تلاش فرگیر همه کارکنان  بانک مسکن مازندران هست.

تقوی افزود: در احداث مسکن روستایی بانک مسکن یک از بانکهای عامل بوده ولی در در بازسازی بافت فرسوده و ناکارآمد شهری و همچنین طرح اقدام ملی تنها بانک عامل کشور هستیم.

ایشان ادامه داد:دربخش مسکن مهر 105هزار واحد تسهیلات در استان پرداخت نموده که تاکنون نسبت به تعین تکلیف و فروش اقساطی بیش از 100 هزار واحد اقدام شده است.

تقوی ادامه داد: تمام قراردادهای بانک مسکن در چارچوب و در قالب عقود اسلامی بوده و بانک در این زمینه دقت نظر کافی و لازم را داشته است.

مدیر شعب مازندران بر آمادگی کامل بانک مسکن جهت استفاده  از رهنمودهای نماینده ولی فقیه استان برای همکاری و حل مشکلات مردم و شهروندان استان به خصوص مشکلات حوزه مسکن تاکید کرد.

آخرین بروزرسانی 1399/11/5