فهرست اخبار فهرست اخبار

بازدید عضو هییت مدیره از شعب برتر مدیریت مازندران در مجمع ارزیابی عملکرد شش ماهه اول سال جاری

با هدف دیدار از همکاران و ایجاد انگیزه مضاعف خدمت رسانی ،ابوالقاسم رحیمی انارکی عضو هییت مدیره بانک با همراهی رییس اداره کل آموزش و مدیر شعب استان از شعب برتر مازندران(مرکزی بابل و خزر ساری) در مجمع ارزیابی عملکرد شش ماهه اول سال جاری بازدید نمودند .
مصطفی تقوی مدیر شعب استان ضمن ارایه گزارش اجمالی از عملکرد مدیریت و شعب تحت پوشش ،حضور مقامات و مدیران عالی بانک را موجبات انگیزه مضاعف کارکنان در ارایه خدمت مطلوب ذکر کرد واینکه با رهنمودهای مدیران ارشد بانک و تلاش فراگیر کارکنان می توانیم کوشاتر از گذشته در جهت تحقق اهداف بانک، عمل نماییم . 
تقوی در ادامه خاطر نشان کرد: از ده شعبه برتر کشور درمجمع ارزیابی عملکرد شش ماهه اول سال جاری،سه شعبه خزر ساری،خرم آباد تنکابن و مرکزی بابل از شعب زیر مجموعه مدیریت مازندران بوده که به ترتیب رتبه 3،رتبه 4 ورتبه 10کشوری را کسب نموده و شعبه مرکزی بابل تنها شعبه مرکزی کشور بوده که توانسته جزی ده شعبه برتر کشور در مجمع ارزیابی عملکرد باشد.
رحیمی انارکی عضو هییت مدیرهبانک دربخشی از رهنمودهای خودضمن تقدیر از تلاشهای صورت گرفته سالهای اخیر مدیریت مازندران در بخش جذب منابع ،وصول مطالبات وکسب رتبه های موفق در بین مدیریتها اظهار نمود:
مدیریت مازندران با داشتن پرسنل جوان و تحصیلکرده ،ضمن حفظ موفقیتهای کسب شده ، می تواند با برنامه ریزی و عزم جدی درجهت تحقق اهداف و تکرار این موفقیتها اقدام نماید.
عضو هییت مدیره با تاکید براستفاده بهینه از منابع در جهت سودآوری خاطر نشان کرد: دربخش پرداخت تسهیلات با توجه به سیاست اعتباری انبساطی سال جاری متاسفانه اهداف مورد نظر دراین بخش محقق نشدوباید با بازاریابی درست مصارف ورعایت بهداشت اعتباری در این خصوص اقدام لازم از سوی شعب صورت پذیرد.
رحیمی انارکی در بخش دیگری از سخنان خود افزود:مدیریت مازندران در سال گذشته هم در عقود مبادله ای و هم مشارکتی بصورت توامان رشد منفی داشته است و در سال جاری نیز تمامی پرسنل استان باید با بهره گیری از ابزارها ی موجود و راهکارهای لازم نسبت به کاهش مانده مطالبات شعب و همچنین مدیریت همت گمارند.
همچنین عضو هییت مدیره در بازدید از شعبه تازه بازسازی شده مرکزی بابلسر با اشاره به لزوم زیباسازی و نوسازی شعب قدیمی و فرسوده و نقش آن در جذب مشتریان و افزایش سهم بازار افزود:با اجرای نوسازی و تغییر نما و امکانات داخلی شعب،شرایط برای ارایه خدمات در خور شان مشتریان این بانک به شکل بهتری فراهم می شود و این آراستگی شعب نقش کلیدی در حفظ و جذب مشتریان و تکریم ارباب رجوع دارد.
رحیمی انارکی ضمن تقدیر از مدیریت مازندران به لحاظ قرارگیری در جایگاه سبز در 5 دوره متوالی ارزیابی عملکرد افزود:علاوه بر تقدیر کلی از شعب و مدیریتهای موفق در مجمع ارزیابی عملکرد،از ده شعبه برتر کشور که در مجمع ارزیابی عملکرد شش ماهه اول سال جاری حایز رتبه برتر شده اند بصورت مجزا با اهدای لوح تقدیر و پاداش ،جداگانه تجلیل خواهد شد.
شایان ذکر است در این بازدید ، مدیران عالی بانک با همکاران به گفتگو پرداخته و عملکرد و کم وکیف ارایه خدمات به مشتریان ، وضعیت شعب از لحاظ منابع ، مصارف و مطالبات مورد توجه و بررسی قرار گرفت و رهنمودهای لازم جهت رفع و حل مسایل موجود ارایه گردید .
رفیعی رییس اداره کل آموزش نیز که در این بازدید عضو هییت مدیره را همراهی می کرد در بخشی از سخنان خود عنوان نمودند :
آموزش کاربردی اساس پویایی و پیشرفت هر سازمان است و ذهنیت کارکنان را برای با نکدار بودن در همه فعالیتها اصلاح می نماید.
رفیعی افزود:نقش آموزش علاوه بر افزایش دانش ،سبب تبادل اطلاعات ، دانش کاری و استفاده از تجربیات همکاران خواهد شد و هدایت و آموزش صحیح نیروی انسانی،موفقیتهایی را برای بانک و پرسنل به همراه خواهد داشت.
شایان ذکر است عضوهییت مدیره از ساختمان ستاد مدیریت و شعب مرکزی ساری نیز بازدید نموده و باهمکاران ستادی نیز به گفتگو پرداخته و رهنمودهای لازم را ارایه نمودند.
آخرین بروزرسانی 1395/11/4