فهرست اخبار فهرست اخبار

مصاحبه خبری مدیر شعب استان مازندران

این مدیریت ، 244 درصدمانده منابع خود را به صورت تسهیلات در اختیار مردم استان قرار داده است .

 

مصطفی تقوی مدیر شعب استان مازندران  در مصاحبه خبری ازشبکه استانی تبرستان با اشاره به عملکرد این مدیریت در بخش پرداخت تسهیلات در سال گذشته اظهار کرد : با وجود اینکه بانک مسکن در استان مازندران در مقایسه با بیشتر بانک های دولتی و نیمه دولتی از شعب و منابع انسانی کمتری برخوردار بوده ولی این بانک ، 244 درصد مانده منابع خود را در قالب تسهیلات پرداخت کرده است .

مدیر شعب بانک مسکن استان مازندران در بخش دیگری از سخنان خود افزود : این بانک با پرداخت 22 درصد از کل تسهیلات اعطایی توسط بانک های استان همچنان رتبه اول استان را داراست که اغلب این موارد برای خانه دار شدن مردم به خصوص اقشار با در آمد متوسط رو به پایین بوده و بیشتر تسهیلات خود را به صورت خرد پرداخت کرده است.

تقوی همچنین با اشاره به پرداخت تسهیلات طی چهار سال اخیر خاطر نشان کرد : پرداخت تسهیلات در این مدت رقمی بیش از 34 هزار میلیارد ریال بوده که از این مبلغ  بیش از 10 هزار میلیارد ریال در قالب تسهیلات ساخت مسکن برای احداث 20 هزار واحد مسکونی و رقمی بیش از 18 هزارو پانصد میلیارد ریال جهت خرید و انتقال سهم الشرکه برای 70 هزار واحد مسکونی پرداخت گردیده است .

ایشان با اشاره به اینکه پرداخت وام های ازدواج به زوجین از محل حساب قرض الحسنه خاطر نشان کرد : سال گذشته ، حدود 1709 نفر ، از شعب مختلف این بانک در استان مازندران تسهیلات ازدواج دریافت کرده اند که رقمی حدود 180 میلیارد ریال برای این کار اختصاص یافت.    

مدیر شعب مازندران همچنین با اشاره به پرداخت تسهیلات ازدواج در چهار سال اخیر به تعداد 4989 نفر و مبلغ 278 میلیارد ریال اظهار نمود : این امر نشان از فعالیت فراوان کارکنان بانک برای تسهیلات امر ازدواج در استان مازندران و توجه به منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی و تاکیدات دولت در خصوص تسهیل شرایط ازدواج جوانان است.

تقوی در خصوص اینکه پروژه های مسکن بخش مهمی از فعالیت های ما را به خود اختصاص داده اند ، عنوان کرد : از ابتدای طرح مسکن مهرتا کنون ، بانک مسکن بیشترین فعالیت ها را در این زمینه داشته است ، به گونه ای که تا کنون در زمینه های مختلف این طرح برای ساخت بیش از 105 هزار واحد از سوی مدیریت مازندران قرارداد منعقده شده که این بخش ، رقمی بالغ بر 18 هزاروپانصد میلیارد ریال را به خود اختصاص داده است.

ایشان در خصوص ابلاغ متمم تسهیلات مسکن مهر به شعب مختلف این بانک برای پرداخت به متقاضیان در خصوص شرایط دریافت متمم یادآورشد : برای دریافت این متمم ، داشتن شروطی مثل 50 درصد پیشرفت فیزیکی ، فعال بودن پروژه داشتن عضو موثر و داشتن هزینه باقی مانده برای واحدها لازم و ضروری است.

مدیر شعب بانک مسکن مازندران با اشاره به افزایش رقم تسهیلات مسکن مهر از 300 میلیون ریال به 400 میلیون در یک مدت معلوم طبق دستور دولت خاطر نشان کرد : بانک مسکن این امر را در راستای تکمیل این طرح به عهده گرفته و هم اکنون این رقم بدون محدودیت خاصی به پروژه های فعال طبق ضوابط مشخص شده پرداخت می شود.

تقوی در پایان اظهار نمود که مدیریت شعب مازندران با فروش اقساطی 90 درصدی واحدهای احداثی مسکن مهر (94628 واحد از 105588 واحد ) رتبه اول را در بین مدیریتهای شعب سراسر کشور دارا می باشد.   

آخرین بروزرسانی 1396/2/30