پیمایش گروه‌بندی‌ها پیمایش گروه‌بندی‌ها

آخرین مطالب آخرین مطالب

پربیننده ترین مطالب پربیننده ترین مطالب

پرامتیازترین مطالب پرامتیازترین مطالب

وبلاگ وبلاگ

بازگشت

رفتار و ویژگی های شهید سپهبد قاسم سلیمانی الگویی برای کارکنان بانک است

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری بانک مسکن- هیبنا ، دکتر محمود شایان مدیرعامل بانک مسکن در مراسم نشست هم اندیشی مدیرعامل، معاونان مدیرعامل و مدیران شعب منطقه شرق کشور همزمان با هشتاد و دومین سالگرد تاسیس بانک مسکن در ابتدای اظهارات خود یاد و خاطره شهید سپهبد قاسم سلیمانی و مرحوم رحیمی انارکی مدیرعامل فقید بانک مسکن را گرامی داشت.

وی با بیان اینکه امیداریم نتایج خوبی از این دست جلسات حاصل شود، به افتتاح سالن جدید برگزاری همایش های بانک مسکن اشاره کرد و گفت: همکاران زیادی در پشت صحنه بازسازی و احداث این سالن زحمت کشیدند که جا دارد از تلاش همه آنها تشکر و قدردانی کنم.

مدیرعامل بانک مسکن با اشاره به اولین سالگرد شهید سپهبد قاسم سلیمانی گفت: ایشان خداباوری، اخلاص، تواضع، فروتنی، محبت، خدمت بدون منت و شبانه روزی را همراه مورد توجه داشتند ضمن اینکه مقام عظمای ولایت هم روز گذشته در سخنرانی تلویزیونی خود به برخی از ویژگی ها و روحیه خستگی ناپذیر ایشان اشاره کردند.

دکتر شایان با تاکید بر اعتماد به نفس و ولایت مداری شهید سپهبد قاسم سلیمانی گفت: امیدوارم رفتار و ویژگی های شخصی ایشان درسی برای ما باشد تا رهرو این مسیر باشیم.

مدیرعامل بانک مسکن به ایام باقی مانده تا پایان سال و همچنین عملکرد بانک اشاره کرد و گفت: کمتر از دو ماه و حتی به نظر من یک ماه بیشتر تا پایان سال باقی نمانده است. ما باید تمام تلاش خود را در جهت بهبود عملکرد بانک در سال جاری نسبت به سال گذشته داشته باشیم.

مدیرعامل بانک مسکن در بخش دیگری از اظهاراتش به برنامه اقدام ملی مسکن به عنوان طرح ملی دولت برای خانه دار کردن اقشار متوسط اشاره کرد و گفت: بانک مسکن یک ویژگی مهم نسبت به بانک های تجاری دارد که مصارف بانک مشخص است و به هدف اصابت می کند.

دکتر شایان با بیان اینکه بانک مسکن در زمینه تامین تسهیلات 140 هزار واحد مسکونی از برنامه اقدام ملی مسکن مشارکت می کند گفت: در این زمینه تفاهم نامه هایی با بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، ستاد کل نیروهای مسلح و کمیته امداد امام (ره) منعقد شده تا بانک مسکن به سهم خود در این طرح ملی در خانه دار کردن بخشی از اقشار جامعه که نقش کلیدی در سبد خانوار دارد، اثرگذار باشد.

مدیرعامل بانک مسکن در بخش دیگری از اظهاراتش به لزوم تعیین تکلیف هر چه سریعتر مسکن مهر اشاره کرد و گفت: هر چه زودتر باید 300 هزار واحد مسکن مهر باقی مانده تعیین تکلیف شود که در این صورت هم سرفصل مطالبات معوق خارج شود و هم تکلیف بسیاری از خانوارها برای خانه دار شدن مشخص خواهد شد.

دکتر شایان در پایان به تکریم ارباب رجوع و خدمت رسانی مناسب به مشتریان تاکید کرد و افزود:حفظ مشتریان همواره سرلوحه کارکنان ما بوده و خواهد بود و رضایتمندی مشتریان و رعایت انتظارات به حق آنان برای تامین مطالبات قانونی ،از وظایف اصلی کارکنان بانک مسکن می باشد.
ديدگاه ها
بازتاب URL :

هنوز نظری درج نشده است. درج اولین نظر